еліксир Антипаразитарный, властивості компонентів
ВЛАСТИВОСТІ КОМПОНЕНТІВ
Суцвіть пижма екстракт — має жовчогінні, протизапальні, протимікробні, протиглистові, терпкими і противолихорадочными властивостями. Його призначають при захворюваннях печінки і жовчного міхура, запальних процесах в тонкій і товстій кишках, сечовому міхурі. Пижмо має фітонцидні властивості щодо кишково-тифозних мікроорганізмів, круглих глистів.
Багна екстракт — має бактерицидну властивість по відношенню до золотистого стафілококу.
Цедри Апельсина екстракт — покращує апетит, зміцнює імунітет, сприяє процесу травлення, рекомендується для профілактики і лікування гіповітамінозів, показаний при синдромі хронічної втоми, корисний хворим на цукровий діабет, містить фітонциди, чим пояснюється його протимікробну і протизапальну дію.
Золототисячника екстракт — покращує діяльність органів травлення, особливо печінки і жовчного міхура, виявляє легку послаблюючу та антипаразитарний дію.
Листя волоського горіха екстракт — надає загальнозміцнюючу, протизапальну, в'яжучу, протипаразитарну, протигрибкову, імуностимулюючу, жовчогінну, антимікробну дію, сприяє зниженню рівня холестерину і цукру в крові. Може використовуватися як протиглисний засіб при виведенні круглих глистів, при кандидозі, дисбактеріозі, запальних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, синдром подразненого кишечника.
Крушини кори екстракт — використовують як м'яке проносне засіб, посилює перистальтику кишечника, але не дратує його слизову оболонку. Приймають при хронічних запорах і атонії кишечника.
Часнику плодів екстракт — багатий ефірними маслами та іншими фітонцидами, що володіють вираженим протимікробну, антипаразитарну (гострики) і протигрибковою дією. Часник захищає організм від інфекцій і відноситься до натуральних антибіотиків. У часнику містяться калій, кальцій, магній, натрій, фосфор. Дуже часник багатий залізом (навіть багатше буряків), марганцем, цинком, а також йодом і міддю. До його складу входять вітаміни С, групи В, нікотинова кислота, каротин, флавоноїди, які активізують діяльність серцево-судинної системи, знижують кров'яний тиск, вміст холестерину в крові, розширюють коронарні судини.
Екстракт м'яти — спазмолітичний, бактерицидну, судинорозширювальну, жовчогінний засіб, усуває нудоту, покращує травлення, зменшує здуття живота, бореться з застудою і лихоманкою, зменшує головний біль, покращує самопочуття при клімаксі, знімає різі в животі при спастичному запорі, виразковому коліті.
Граната плодів екстракт застосовують як джерело вітамінів і заліза при анемії, занепаді сил, простудних захворюваннях. Гранат володіє протизапальними, болезаспокійливими, в'яжучі, кровоспинні, антигельмінтні, ранозагоювальні властивості.
Кульбаби кореня екстракт — покращує секреторну і моторну діяльність шлунка, жовчного міхура і кишечника. Його застосовують при холециститах, гепатитах, гастритах зі зниженою кислотністю, при хронічних запорах. Гіркоти кульбаби посилюють виділення соляної кислоти та жовчі, які згубно діють на наявних паразитів і перешкоджають повторним інвазій.
Екстракт полину — стабілізує роботу органів травлення, підвищує апетит, він сприяє регулярному скорочення м'язів шлункових стінок, допомагає при запорах, його застосовують як протисудомний і протиблювотний засіб.