Духи 2850 MY BURBERY, 25 мл

Лимон використовується парфюмерами для додання парфумерної композиції ноти свіжості, прохолоди і неповторного цитрусового аромату. Це, мабуть, один з найпопулярніших і вивчених фруктів на нашій планеті. Ароматерапевти вважають, що ефірна олія лимона покращує настрій, допомагає боротися з депресією, володіє тонізуючим ефектом і служить джерелом припливу душевних сил. А ще лимон допомагає краще сприймати інформацію і загострює інтерес до життя
Бергамот. Аромат бергамоту приємний, солодкий, легкий, терпкий, з бальзамічним і маслянистим відтінком, димно-гіркуватий, таємничий. Його запах надає впевненість, будить уяву, відкриває двері креативності, бореться з депресією і стресом. Ефірне мало бергамоту отримують з цедри недостиглих плодів гіркого апельсина. В першу чергу запах асоціюється з чаєм, знаменитим Ерл Гріємо, але останнім часом нерідко там використовують синтетичний аналог. Та й запах чайного листа надає бергамоту інший відтінок. Але це масло досить популярне завдяки здатності створювати приємні поєднання з різними ароматами.
Мандарин. Аромат мандарина свіжий, солодкий, цитрусовий, яскравий фруктово-квітковий, святковий. Він рятує від депресії, усуває занепокоєння і дратівливість. Масло мандарина допомагає засвоєнню вітамінів, підвищує захисні властивості організму, оптимізує травлення, очищає від шлаків, стимулює периферичний кровообіг, запобігає зайвій вазі і набряків. Це легке жовчогінне.
Запах у горошку – інтенсивний і об'ємний, під час цвітіння він поширюється на значну відстань. Ваблива насолода цього дивного рослини знайшла своє відображення в жіночих квіткових ароматах. Ноти запашного горошку дозволяють збагатити парфумерний букет, наситити його диханням лугових трав і медової солодкістю. Найчастіше парфуми з запахом духмяного горошку – кокетливі і безтурботні дівочі аромати. Парфумерна нота чини запашної може бути включена як у верхні ноти аромату, так і в його серце. Вони чудово обігруються фруктовими, мускусними і ванільними акордами.
Герань є одним з найбільш звичних рослин, що розводяться в домашніх умовах, а тому її аромат знайомий багатьом з дитинства: насичений, об'ємний, терпкий, з виразною трав'яний гірчинкою і ледве вловимими нюансами м'яти. Людям, схильним до нервових зривів, фахівці рекомендують вирощувати герань. Її запах дозволяє знімати напругу і нормалізує роботу центральної нервової системи. Герань так само вважають «жіночим квіткою», який допомагає легше перенести складний період менопаузи. Багато в чому завдяки тому, що стабілізує гормональний фон, виділяючи корисне ефірна олія.
Фрезія. Аромат фрезії унікальний. Ніжні квіти, схожі на дзвіночки, мають запаморочливим запахом, який розноситься на далекі відстані. У природі він привертає метеликів і колібрі. Отже, фрезія пахне квітково-деревної свіжістю, з легкими нотками цитрусової терпкості. Парфумери цінують фрезию за вміння "заморожувати" аромат, надаючи йому необхідної чистоти і весняної свіжості. Фрезії чудово поєднуються з іншими квітковими нотами, а так само з фруктовими і ягідними композиціями, надаючи їм благородства.
Айва. У парфумерії цей фрукт є досить рідкісним інгредієнтом, що абсолютно невиправдано. Крім безлічі корисних властивостей, айва примітна тим, що зберігає свій аромат після процесу переробки в ефірну олію. Зазвичай його отримують з насіння айви, хоча в парфумерії також застосовуються плоди і квіти. Запах останніх порівнюють із запахом троянди або шипшини. Ефірне масло айви використовується в ароматерапії, як тонізуючий і підвищує настрій засіб, здатне надати організму життєві сили. Парфуми, в композиції яких міститься аромат айви, мають особливий і неповторний відтінок.
Гарденія. Білосніжна гарденія уособлює чистоту та молодість. Її аромат м'який, об'ємний, пудровий і обволікаючий. Духи з нотами гарденії завжди впізнати, так як їх запах неможливо сплутати ні з чим іншим. Нота цього екзотичного квітки може бути різною: хвилююче солодкої і навіть нудотно або ніжною і ненав'язливою.
Маракуйя. Цей фрукт нерідко називають пэшнфрутом – плодом пристрасті. Таку назву він отримав з-за своїх квітів, що нагадують терновий вінець, що символізує страждання Христові. Однак, мало хто знає, що ім'я маракуї пов'язано саме з цим, вважаючи, що цей фрукт є афродизіаком, а його аромат здатний пробуджувати пристрасть. Запах пэшнфрута дійсно особливий. Сьогодні його можна почути в десерти, напої, побутової хімії і, звичайно ж, в парфумерії. Екзотичний аромат пэшнфрута надає парфумерними композиціями яскраве і незвичайне звучання. Ноти маракуї найчастіше зустрічаються в оригінальних фруктових парфумах. Аромат пэшнфрута – насичений і стійкий. Туалетна вода з нотами маракуї відрізняється дивовижним фруктовим відтінком, в якому свіжість переплітається з солодкістю, даруючи незабутнє задоволення.
Троянда. Квітковий Аромат троянди, ніжний, духмяний, стійкий, димний, з фруктовою ноткою. Він стабілізує емоційний стан, і до того ж — сильний афродизіак. Запах троянди усуває комплекс неповноцінності, рятує від перевтоми, підвищує працездатність, стимулює інтелект. Він збагачує емоції, надаючи їм райдужні нюанси. Допомагає не сприймати близько до серця критику і іронію, розвиває чуттєвість, лікує розбиті серця, допомагає викликати у оточуючих довіру і симпатію з першого погляду. Покращує сон і гармонізує біологічні ритми, рятує від метеозалежності, знімає напругу, підвищує загальний тонус.
Фіалка зустрічається у багатьох парфумерних композиціях, причому використовується як аромат квітів, так і аромат листя – свіжий, трав'яний, з відтінками огірка. Тому духи з нотами фіалки можуть мати різне звучання: від солодкого квіткового до зеленого і водянистого.
Пачулі. Парфуми із запахом пачулі відрізняються теплим бальзамно-деревним звучанням, загадковою і привабливою аурою. Найчастіше ноти пачулі зустрічаються в шипрових ароматах, а також нерідко зустрічаються в східних композиціях. Аромат пачулі чудово поєднується з іншими нотами, а особливо з ветівером, сандалом, лабданумом, кедром і лавандою. Ноти пачулі активно використовуються парфюмерами для створення чоловічих і жіночих композицій.
Шкіра. Парфуми із запахом шкіри бувають не тільки чоловічими, як вважають багато. Сьогодні існує безліч незвичайних жіночих парфумів, де чуттєвий і спокусливий аромат шкіри є домінуючим. Шкіряні композиції завжди неординарні і різноманітні. В поєднанні з різними компонентами, ноти шкіри можуть розкриватися зовсім не схоже. В одних композиціях шкіра може звучати, елегантно і витончено, як аромат дорогого взуття або меблевої обробки, а в наступних – зухвало і провокаційно, навіваючи образи недбалих байкерських курток.