Духи 2168 SEE, 25 мл

Лист чорної смородини володіє свіжим, трав'янистим, деревно-м'ятним, терпким ароматом, який допомагає позбутися стресів і зняти нервову напругу. З листя, ягід і нирок рослини добувають ефірну олію, яка успішно використовується в ароматерапії і парфумерному мистецтві.
Травнева троянда. Духи з нотами травневої троянди володіють ніжним, тонким і одночасно розкішним ароматом. Запах травневої троянди позитивно впливає на емоційний стан, тому його рекомендують для підвищення настрою. Крім того, здавна троянда вважається афродизіаком, який пробуджує пристрасть і потяг.
Біла фрезія. Парфуми із запахом фрезії мають благородний квітково-деревний відтінок з легкими цитрусовими нотками. Як правило, фрезія використовується в жіночих парфумах з кокетливим і грайливим характером. Вона вишукано розкривається в обрамленні інших квіткових нот, таких як лілія, жасмину, магнолії і тіарі.
Амброксан. Те, як розкриється нота амброксана в композиції, залежить від його концентрації та інших інгредієнтів у складі парфуму. Саме тому духи з нотами амброксана досить складно описати, вони мають безліч граней і відтінків: анімалістичних, деревних, мускусних і смолистих. Схожість з такими компонентами тваринного походження, амбра і мускус, прирівнює амброксан до афродизіаків.
Пачулі. Якісне масло має насичений темно - зелений відтінок і багатий, мускусно - земляний аромат з деревним відтінком. Зазвичай його використовують як базову ноту в парфумах, поєднуючи з багатьма ефірними маслами: маслом ветівера, сандалового і кедрового дерева, бергамота, жасмину, троянди, ванілі та іншими. Ще одна цікава властивість масла пачулі – з віком воно стає лише краще і більш насиченою, набуваючи більш глибокий і багатий аромат з легким фруктовим відтінком. Зараз пачулі широко використовується парфюмерами для створення ароматів, як для жінок, так і для чоловіків.
Ваніль. Аромат ванілі дуже солодкий, насичений, проникливий, трохи пряний. Він вселяє енергію, гармонізує, додає впевненості у собі, підвищує чуттєвість. Поєднується з іншими пряними ароматами, сандалом. Ваніль відома багатьом як пряність, яку отримують із стручків однойменної ліани сімейства Орхидейные. Це не ефірне рослина. Аромат для парфумерії виділяють з плодів методом екстракції, отримуючи резиновид або абсолют. Останні компоненти, сполучені з транспортним маслом, і містяться в пухирцях з назвою «Масло ванілі». Часто за эфирное выдают и вовсе искусственно ароматизированный продукт. Это – загадочный и легендарный аромат. Это и аппетитная, сладкая, притягательная нота любимой специи, сочетаемая с фруктами или шоколадом. А порой – та самая загадочная орхидея, аромат которой так никто и не разгадал. Причем нередко запах ванили в дорогих духах совсем не тот, что отдает карамельками в дешевых парфюмах. Искусственные аналоги не способны так вскружить голову как натуральная качественная ваниль, которая в самых прекрасных парфюмерных композициях раскрывается множеством граней. Вона густа, амбровая, злегка лікерна і при цьому витончена і еротична. Вона чарівна і терпка, але при цьому може бути невинною і милою, роблячи аромат ніжний і жіночний.
Деревина. Зазвичай вони лише виступають у ролі фіксаторів, скріплюючи ароматичну композицію. Відтінків у деревних ароматів безліч: вони ідеально поєднуються практично з усіма відомими групами парфумів: шипровыми, амбровими, фужерными, морськими, трав'яними, пряними і, звичайно, квітковими.