Духи 2981 FRESEN CANEL, 30 мл

Кедр - це вічнозелена рослина завжди вселяє почуття спокою й умиротворення. Воно є символом непохитної віри і сили. Його сухий трохи сандаловий аромат робить парфумерну композицію глибокого і проникливою. Ефірне масло отримують з хвої і молодих пагонів ("кедрової лапки") сибірського або атласького кедрів. Воно володіє благородною запахом, який тонізує нервову систему, заспокоює її, усуває психологічний дискомфорт, дратівливість і депресію. Допомагає набути почуття гармонії і умиротворення. Саме за ці якості кедрове масло використовується для медитацій, а в давнину – в якості пахощів. Крім того, кедрове масло прискорює процеси загоєння і активізує поділ клітин. Густа ароматна рідина бурштинового відтінку – саме так виглядає високоякісне масло кедра. Воно пахне і квітами, і деревом, і навіть трохи медом. Зрозуміло, парфумери не могли обійти увагою одне з найдавніших ароматних масел в світі. Якщо вірити історії, то саме кедрове масло навчилися видобувати раніше всіх інших ароматних масел.
Лимон парфумерії використовується для додання парфумерної композиції ноти свіжості, прохолоди і неповторного цитрусового аромату. Це, мабуть, один з найпопулярніших і вивчених фруктів на нашій планеті. Ароматерапевти вважають, що ефірна олія лимона покращує настрій, допомагає боротися з депресією, володіє тонізуючим ефектом і служить джерелом припливу душевних сил. А ще лимон допомагає краще сприймати інформацію і загострює інтерес до життя .
Жасмин здавна вважався символом любові і пристрасті. Його аромат – істинний афродизіак, вабливий і чоловіків, і жінок. Білі квіти розкриваються тільки в ночі, віддаючи сутінки свій чарівний аромат. Олія квіток жасмину володіє потужним омолоджуючу дію. Воно сприяє злагодженій роботі статевих органів і всього організму в цілому. Масло жасмину використовують як ранозагоювальний і протипухлинний засіб. Аромат олії жасмину проганяє депресію, в тому числі післяпологову, стимулює лактацію. Ефірне масло жасмину використовується в парфумерії. Вихідний продукт одержують методом парової дистиляції. Натуральний екстракт недешевий, а тому використовується тільки в парфумерії класу "люкс".
Гіацинт. Ефірне масло гіацинта має високу вартість, тому його використовують в елітній або селективної парфумерії. Інтенсивний квітковий аромат з яскраво вираженими трав'яними нотами став основою для багатьох культових композицій. Ноти гіацинта зазвичай включаються в ноти серця, рідше – у верхні. Найбільш гармонійні композиції виходять із поєднання гіацинта з жасмином.
Рожевий перець. Теплий, деревно-терпкий запах рожевого перцю є частою складовою фруктових і квіткових композицій, де необхідна пряна нота. Його аромат більш м'який, ніж аромат чорного перцю. Духи з нотами рожевого перцю знаходять благородний сухий відтінок, в якому чується запах сухофруктів, ялівцю і цитрусових.
Тікове дерево. Аромат деревини тика – приємний, теплий, з виразними шкіряними нюансами. Природно, парфумери не могли обійти стороною цей унікальний запах. Пахощі тикових деревини сьогодні можна почути у багатьох жіночих і чоловічих парфумах. Звичайно ж, в першу чергу, це деревні композиції, в яких ноти тика можуть бути провідними, так і доповнюють інші, наприклад, ноти деревини уда. Парфуми із запахом тикового дерева мають вишуканий і шляхетний аромат, який захоплює кожною секундою свого звучання.
Пачулі. Якісні сорти масла мають інтенсивний і багатогранний мускусно-деревний аромат з земляними відтінками. Примітно, що з часом ефірне масло пачулі розкриває інші свої межі і набуває фруктові нюанси, які потім починають переважати над деревними. Деякі парфумери порівнюють аромат пачулі з ароматом камфори і моху. Він досить щільний і важкий, а тому завжди виділяється на тлі інших парфумерних складових.
Амбра з давніх часів відома не просто як фіксатор запахів, але як найсильніший афродизіак. Лікарі Стародавнього Сходу застосовували амбру для лікування сексуальних розладів. В гомеопатії амбра знайшла застосування в якості лікарського засобу від безсоння, депресії, неврозів, істерії, дистрофії, запорів. Стародавні вважали, що вживання амбри допомагає жінкам вилікувати безпліддя. Вона також використовувалася для лікування шлункових захворювань і як протисудомний засіб.
Мускус, як і амбра, широко використовується в парфумерії в якості закріплювача ароматичної композиції. Нарівні з амброю, мускус вважається найдорожчим продуктом природного походження, він цінується на вагу золота з найдавніших часів і по наші дні. Мускус – це особливий статевої секрет, що отримується від деяких мускусних тварин – ондатри, мускусної качки, мускусної черепахи, мускусного жука, деяких видів крокодилів, представників сімейства котячих і парнокопитних. Чарівні властивості мускусу були відомі людям ще багато століть тому. Разумеется, больше всего мускус использовался на любовных поприщах. Говорили, что вещество обладает воистину магической силой привлекать противоположный пол, увеличивать мужскую силу и женское либидо. Говорят, Маркиза Де-Помпадур, не отличавшаяся особой красотой, завоевала любовь Короля Людовика XV именно благодаря чарам мускуса, которым она натирала виски и запястья. В огромном почете был мускус и при дворе Екатерины II. Григорий Распутин постоянно принимал мускус, чем и объяснялась его легендарная мужская сила и здоровье. Кстати сказать, натуральный мускус входит в самые известные препараты по лечению импотенции.
Ирис может иметь сладкий цветочно-пудровый или же древесно-землистый запах. Масло ириса обладает не только чудесным ароматом, но и прекрасно фиксирует другие парфюмерные ноты композиции, придавая ей особую стойкость. Именно поэтому оно используется в маленьких концентрациях и может сильно разбавляться, не теряя при этом запаха. Однако, сегодня все чаще применяются синтетические аналоги ириса, называемые иронами. По своим ароматическим качествам они заметно уступают природному благоуханию ириса.