Духи 3519 ALLORE SPORT, 30 мл

Червоний мандарин. Аромат мандарина занурює в атмосферу свята і веселощів. Він відриває від сірих буднів і забирає в вихор радості, яскравих емоцій і відчуттів. Для деяких аромат мандарина – це аромат дитинства, а тому він заспокоює і розслабляє. Ноти мандарина вносять у парфумерні композиції тепло, оптимізм, безмежну енергію і особливий колорит. Аромат цього цитрусового неможливо сплутати ні з чим іншим. Парфуми із запахом мандарина нерідко ставали бестселерами. Ноти мандарина часто є провідними в композиції, незважаючи на те, що традиційно використовуються у верхніх нотах. Вони залишають в парфумах чуттєвий слід, насичують їх інтенсивним фруктово-квітковим звучанням - спокусливим і яскравим.
Апельсин. Апельсинова нота по-справжньому універсальна і може чудово проявити себе, як у поєднанні з трояндою або жасмином, так і з ваніллю і пачулі. Найчастіше ноти цього сонячного фрукта відкривають парфумерну піраміду, так як мають інтенсивний аромат і швидко випаровуються.
Альдегіди. Духи з альдегідами складно розділити на окремі складові, адже саме завдяки цьому компоненту вони знаходять повне і об'ємне звучання. У чистому вигляді запах альдегідів абсолютно непривабливий, але в поєднанні з іншими нотами, він розкривається легким, свіжим і чистим квітковим ароматом. Перший аромат з нотами альдегідів став парфумерної легендою і популярний досі. «Chanel №5» став піонером альдегідної парфумерії і сьогодні є зразком стриманою і суворої, але завжди доречною і вишуканої класики. Цей синтетичний компонент є особливою складовою в парфумерних композиціях, він надає їм неймовірну свіжість та прозорість, витонченість і елегантність.
Морські ноти чудово поєднуються з квітковими і фруктовими. Найчастіше вони зустрічаються в «верхівці» парфумерної піраміди. Аромат моря дуже пізнаваний на тлі інших складових парфуму. Безумовно, парфуми з морськими нотами – це сезонні аромати. Вони відрізняються свіжим і дзвінким звучанням, що дозволяє розслабитися в сірі будні великого міста. Морські аромати дають можливість поринути в спогади про літо, почути шум морського прибою, запах нагрітих гарячим сонцем морських каменів, розслабитися і злитися з природою. У чоловічих парфумах морські ноти постають вибуховими, іскристими, буйними і хвилюючими. В жіночих ароматах вони – ласкаві і тихі, вони гармонійно обігруються ніжними квітковими і фруктовими акордами, дбайливо укутуючи м'якою пеленою прохолоди та свіжості.
Чорний перець. Ефірне масло чорного перцю у парфумерії використовується досить широко. Найчастіше парфуми з запахом чорного перцю відносяться до чоловічих ароматів. Ноти чорного перцю можуть бути заявлені в будь-якому з рівнів парфумерної «піраміди». Вони дарують композиціям тепло і глибину, роблячи їх більш оригінальними і цікавими. При цьому, ноти чорного перцю не перебивають свіжість цитрусових і солодкість квітів.
Кедр - це вічнозелена рослина завжди вселяє почуття спокою й умиротворення. Воно є символом непохитної віри і сили. Його сухий трохи сандаловий аромат робить парфумерну композицію глибокого і проникливою. Ефірне масло отримують з хвої і молодих пагонів ("кедрової лапки") сибірського або атласького кедрів. Воно володіє благородною запахом, який тонізує нервову систему, заспокоює її, усуває психологічний дискомфорт, дратівливість і депресію. Допомагає набути почуття гармонії і умиротворення. Саме за ці якості кедрове масло використовується для медитацій, а в давнину – в якості пахощів. Крім того, кедрове масло прискорює процеси загоєння і активізує поділ клітин. Густа ароматна рідина бурштинового відтінку – саме так виглядає високоякісне масло кедра. Воно пахне і квітами, і деревом, і навіть трохи медом. Зрозуміло, парфумери не могли обійти увагою одне з найдавніших ароматних масел в світі. Якщо вірити історії, то саме кедрове масло навчилися видобувати раніше всіх інших ароматних масел.
Ветивер. Аромат ветівера солодкуватий, глибокий, сухий, димний, землистий, спекотний, лісовий. Він заспокоює, зміцнює нервову систему і психіку, відноситься до афродизіаків. У парфумерії зазвичай застосовується в якості базових нот, оскільки масло ветівера дуже щільне, важке, насичене.
Ваніль. Аромат ванілі дуже солодкий, насичений, проникливий, трохи пряний. Він вселяє енергію, гармонізує, додає впевненості у собі, підвищує чуттєвість. Поєднується з іншими пряними ароматами, сандалом. Ваніль відома багатьом як пряність, яку отримують із стручків однойменної ліани сімейства Орхидейные. Це не ефірне рослина. Аромат для парфумерії виділяють з плодів методом екстракції, отримуючи резиновид або абсолют. Останні компоненти, сполучені з транспортним маслом, і містяться в пухирцях з назвою «Масло ванілі». Часто за ефірний видають і зовсім штучно ароматизований продукт. Це – загадковий і легендарний аромат. Це і апетитна, солодка, приваблива нота улюбленої спеції, що поєднується з фруктами або шоколадом. А деколи – та сама загадкова орхідея, аромат якої так ніхто і не розгадав. Причому нерідко запах ванілі в дорогих духів зовсім не той, що віддає карамельками в дешевих парфумах. Штучні аналоги не здатні так закрутити голову як якісна натуральна ваніль, яка у найпрекрасніших парфумерних композиціях розкривається безліччю граней. Вона густа, амбровая, злегка лікерна і при цьому витончена і еротична. Вона чарівна і терпка, але при цьому може бути невинною і милою, роблячи аромат ніжний і жіночний.
Амбра з давніх часів відома не просто як фіксатор запахів, але як найсильніший афродизіак. Лікарі Стародавнього Сходу застосовували амбру для лікування сексуальних розладів. В гомеопатії амбра знайшла застосування в якості лікарського засобу від безсоння, депресії, неврозів, істерії, дистрофії, запорів. Стародавні вважали, що вживання амбри допомагає жінкам вилікувати безпліддя. Вона також використовувалася для лікування шлункових захворювань і як протисудомний засіб.