Духи 3799 ARMA CODE, 30 мл

Лимон використовується парфюмерами для додання парфумерної композиції ноти свіжості, прохолоди і неповторного цитрусового аромату. Це, мабуть, один з найпопулярніших і вивчених фруктів на нашій планеті. Ароматерапевти вважають, що ефірна олія лимона покращує настрій, допомагає боротися з депресією, володіє тонізуючим ефектом і служить джерелом припливу душевних сил. А ще лимон допомагає краще сприймати інформацію і загострює інтерес до життя
Бергамот. Аромат бергамоту приємний, солодкий, легкий, терпкий, з бальзамічним і маслянистим відтінком, димно-гіркуватий, таємничий. Його запах надає впевненість, будить уяву, відкриває двері креативності, бореться з депресією і стресом. Ефірне мало бергамоту отримують з цедри недостиглих плодів гіркого апельсина. В першу чергу запах асоціюється з чаєм, знаменитим Ерл Гріємо, але останнім часом нерідко там використовують синтетичний аналог. Та й запах чайного листа надає бергамоту інший відтінок. Але це масло досить популярне завдяки здатності створювати приємні поєднання з різними ароматами.
Парфуми із запахом оливкового дерева користуються особливою популярністю у східних парфумерів. Більша частина арабських ароматів ґрунтується на оливковій олії, яке робить композицію привабливою, загадковою і таємничою. У парфумерії використовуються також листя, квіти і кора оливи, які надають духам м'якості, терпкість і легкої гіркуватості.
Аніс. В ароматерапії аніс займає особливе місце, так як його аромат заспокоює, покращує настрій і сприяє хорошому сну. Ефірна олія анісу використовується в парфумерії, як компонент багатьох композицій. Це пов'язано з тим, що аніс добре поєднується з деревними, цитрусовими, трав'яними та орієнтальними нотами, не перебиваючи при цьому основних нот і не змінюючи напрямок аромату. Використання анісу дуже популярно при створенні сучасних освіжаючих парфумів, адже він має тонкий і освіжаючий запах, а тому духи з нотами анісу – прохолодні, приємні і з легкою кислинкою. У східних ароматах аніс використовують для того, щоб зробити композицію менш важкою.
Шкіряний аромат – хвилюючий і запаморочливий, його неможливо сплутати ні з яким іншим. Насправді запах обробленої шкіри, який мають сумки, взуття, рукавички – це запах не тільки шкіри, але і дубильних речовин, які дозволяють вбивати бактерії і робити її м'якше і якісніше.
Боби тонка. Парфуми із запахом бобів тонка мають ні з чим не порівнянний, орієнтальний колорит. У них вгадуються тонкі горіхово-карамельні нотки, нюанси свіжоскошеного сіна і п'янкий аромат ванілі. Найчастіше нота бобів тонка використовується в східних композиціях в якості однієї з шлейфових нот, а тому звучить досить довго, огортаючи свого володаря м'яким містичним хмарою. Нерідко духи з нотами бобів тонка включають в себе ноти кориці або шавлії, з якими вони звучать особливо чуттєво.
Ноти тютюну досить часто можна почути в парфумерії. Це зовсім не той аромат, який супроводжує паління звичайних сигарет. Запах тютюну в парфумерії представляється благородним, дорогим, землисто-пряним і теплим. Таким ароматом має ефірне масло, що отримується з листя цієї рослини. А ось масло, що добувається з квітів тютюну, володіє не менш витонченим квітковим запахом, ніж, наприклад, фіалка, але з характерними тютюновими та гвоздичными нюансами.