Духи унісекс MAJESTIC DESTINY, 30 мл

Шафран. Один з найбільш дорогих компонентів в парфумерії, а його запах справді унікальний – красивий, блискучий, розкішний і хвилюючий. Не кожен парфумер ризикне використовувати цю цінну прянощі і, не кожен зможе розкрити її потенціал у парфумерії. Найчастіше духи з нотами шафрану відносяться до ориентальному напрямку. Ефірне масло цієї прянощі використовується в парфумерії в якості фіксатора. Ноти шафрану включають в базу композиції, де він розкриває свій гострий, деревно-солодкий аромат з сандаловыми нюансами. Запах шафрану неспроста зарахований до афродизіаків, адже він здатний пробуджувати почуття і посилювати відчуття.
Пряні ноти додають парфюмам теплоту і чуттєвість. Гострота перцю, яскравість кардамону, ніжне пахощі ванілі, спокусливість кориці, гіркоту імбиру – ці запахи не рідкісні в сучасній парфумерії. Без них важко уявити собі східні композиції. Пряні ноти – це окремий світ, де сплітаються тисячі ароматів, які перетворюються на справжнє чаклунство. Духи з пряними нотами сьогодні переживають пік своєї популярності. Млосні і спокусливі, імпульсивні і палкі, пряні аромати стали справжньою пристрастю любителів парфумерії.
Амбра. Парфуми із запахом амбри мають особливе звучання: одночасно сухе і бальзамическое з деревним і тютюновим відтінком. Ця речовина є природним афродизіаком і має збудливу і стимулюючою дією.
Шкіра. Парфуми із запахом шкіри бувають не тільки чоловічими, як вважають багато. Сьогодні існує безліч незвичайних жіночих парфумів, де чуттєвий і спокусливий аромат шкіри є домінуючим. Шкіряні композиції завжди неординарні і різноманітні.
Троянда. Парфуми із запахом троянди з плином часу не стали менш популярними. Роза набуває нового звучання з роками не втрачає своєї актуальності. Парфумери вміло використовують ноти цієї квітки, не перестаючи дивувати світову спільноту. Троянда може постати в ароматі імпульсивної і хвилюючою, а може розкриватися тане ніжністю, які лягають невагомою серпанком на плечі власника парфуму.
Пачулі.Парфуми із запахом пачулі відрізняються теплим бальзамно-деревним звучанням, загадковою і привабливою аурою. Найчастіше ноти пачулі зустрічаються в шипрових ароматах, а також нерідко зустрічаються в східних композиціях. Аромат пачулі чудово поєднується з іншими нотами, а особливо з ветівером, сандалом, лабданумом, кедром і лавандою. Ноти пачулі активно використовуються парфюмерами для створення чоловічих і жіночих композицій.
Гваякове дерево. Ефірне масло гваякового дерева має надзвичайно чуттєвими, млосними і димними нотами.
Уд. Аромат уда – це дивовижне сплетіння безлічі відтінків: димних, солодких, деревних і бальзамових. А ось штучний уд має плоский деревно-шкіряний запах. Природно, справжні парфуми з запахом уда – дороге задоволення. Це не просто парфумерія вищого класу. Композиції з удов ароматом – це вершина парфумерного мистецтва.
Мускус. Мускусні ноти використовуються в парфумерії для закріплення інших нот. Аромат мускусу дуже багатогранний. Його можна описати як солодкий, бальзамічний, деревне і земляний. Вважається, що духи з запахом мускусу здатні посилювати сексуальний потяг.
Сандал. Аромат сандалу – витончений, солодкувато-деревне з мускусними і бальзамічними нюансами. Він надає парфюмам відтінок благородної деревини, так цінується в сучасній парфумерії. Духи з нотами сандалу приносять гармонію й умиротворення, пробуджують чуттєвість і надихають. У поєднанні з мускусом сандал розкриває свої властивості афродізіака.