Шоломниця байкальська - подарунок самої природи

Шоломниця байкальська - рослина, популярна в традиційній медицині Сходу. Китайські, тибетські і японські цілителі зберігають безліч рецептів з використанням цієї трави. Вперше відомості про лікарської силі шоломниці зафіксовані дві з половиною тисячі років тому в медичному трактаті Джуд жи, створеному тибетськими лікарями.
У медичних книгах Сходу шоломниця, званий хуань-цзінь, радять вживати при дизентерії, хворобах печінки, кашлі, кровотечі, лихоманці, фурункульозі і багатьох інших недугах. Жінкам радять застосовувати шоломниця при проблеми з зачаттям, а також для нормалізації роботи нервової системи. Рекомендується шоломниця і для нормалізації роботи ендокринної системи. Серед рецептів, які зберігаються китайськими цілителями, використання коренів шоломниці, особливим способом просмажених з вином, а також мазі з шоломниці, заживляющей пошкодження шкіри. Застосування шоломниці китайськими лікарями настільки широко, що в цій країні він культивується і вирощується в промислових масштабах. У медицині Тибету шоломниця традиційно використовується для лікування печінкових недуг і в якості седативного препарату, а монголи застосовують його як природний стимулятор. Відомо також про смягчающем і заспокійливу вплив шоломниці, про його властивості боротися з лихоманкою і зменшувати серцебиття, знімати ревматичні болі, нормалізувати сон, лікувати епілепсію, надавати антигельмінтну дію. Шлемником лікують простудні захворювання, бронхіти і запалення легенів, застосовуючи його як відхаркувальний ліки. Також в китайській медицині вважається, що вживання засобів, отриманих з кореня шоломниці, допомагає підвищити рівень гемоглобіну в крові і стимулює апетит.
У наш час ведуться численні наукові дослідження, які підтверджують властивості шоломниці. Виявлено, що він має жовчогінні властивості, сприятливо діє при астмі, склерозі, алергічних реакціях. Є відомості, що застосування шоломниці уповільнює утворення метастазів при пухлинах, має антибактеріальну дію і зміцнює загальну імунний захист організму. Вважається, що шоломниця за своїм заспокійливим властивостям може посперечатися навіть з валерианной. После исследований ученые рекомендовали применять шлемник как средство помощи в экстремальных условиях, повышающее работоспособность и концентрацию и снимающее стресс.
Шлемник байкальский - одно из наиболее универсальных растительных средств против ОРВИ, онкологических болезней, атеросклероза, эпилепсии.
Больше всего шлемник байкальский ценят за его способность расширять сосуды, уменьшать ритм сокращений сердца, устранять мигрени и бессонницу. Это растение обладает ярко выраженным адаптогенным и седативным действием, способствует снижению функциональной активности ЦНС.
Экстракт шлемника назначают при нарушении функций печени, при склонности к судорогам, болезнях ЖКТ. Можно также использовать настойку шлемника при длительной усталости, ПМС и повышенном артериальном давлении.
Трава шлемника байкальского обладает желчегонным и слабительным действием, кроме того, ее можно принимать достаточно длительными курсами. Она помогает значительно повысить работоспособность и улучшить самочувствие.
PS: уже из опыта работы нашего фитоцетра, мы заметили , что если в оздоровительную программу включен экстракт шлемника - результаты намного лучше !!!
Вот проверенные рецепты:
шоломниця + глід - добре знімає напади аритмії, покращує мозковий кровообіг.
шоломниця + хвоя + каштан - відмінна очищення судин
шоломниця + пустирник + глід - нормалізація тиску
Будьте здорові !!!