Унікальні лікувальні властивості БЕТУЛИНА

Бетулін витягнутий з білої частини берести. Основу екстракту становить тритерпенових біофлавоноїд, який названий в честь берези — бетуліном, бо як латинська назва берези — Betula, але сухий екстракт кори також містить лупан, лупеол, бетулина ацетат, аллобетулин, изобетулол, олеїнову кислоту. Температура плавлення бетулина 240-260 градусів, при такій температурі ця речовина втрачає біологічну активність.
Більше 30 клінічних випробувань в зарубіжних медичних центрах та лікарнях, переконливо показали, що бетулін має протизапальні, противірусні та антибактеріальні властивості, має також антиоксидантну та антимутагенну активність, здатність знижувати рівень холестерину в крові, тим самим поліпшити функцію печінки і нирок, а також інші види діяльності, які можуть бути використані для відновлення здоров'я людини і тварин. Бетулін має великий потенціал в області косметики та для лікування шкірних захворювань. Він не токсичний, не викликає побічних реакцій в організмі.
Фармакологічні властивості бетулина.
Фармакологічна активність бетулина вивчена дуже добре. Спектр дії речовини взаємопов'язаний, багато действующые аспекти доповнюють один одного. Основні властивості бетулина — гепатопротективну, жовчогінну дію, розчинення жовчних і ниркових каменів, антиоксидантну, протизапальну, протипухлинну, антимутагенну, гипохолестериномическое, противірусну, імуномодулюючу, антигипоксантное, гастропротективное, нейропротекторну і антисептичну дію. Бетулін синтезується в природі, а не в лабораторії, структура цієї речовини дуже складне, повноцінний хімічний синтез навряд чи можливий. Патент на лікування бетуліном всім людям від Бога. З кожним роком бетулін займає все більш важливе місце в лікуванні
різних захворювань.
Гиполипидомическое дію.
Процес розвитку атеросклерозу добре вивчений. З різних причин(віруси, паразити, вільні радикали від стресу) в стінці артерій виникає запалення і, як наслідок цього, дефекти стінки. Організму потрібно ці дірки залатати і це відбувається за допомогою укладання ліпопротеїдів. І так латок на латок, поки посудину заріс, ось і атеросклероз. Процес синтезу ліпопротеїнів відбувається в печінці, частина йде у кров, надлишки холестерину виводиться з організму через кишковий тракт. Розлади печінки вызивает посилене утворення холестерину і впливає на атеросклеротичні відкладення, що утворюють на стінках кровоносних судин.
Бетулін перешкоджає розмноженню вірусів і покращує ендотеліальну функцію бар'єру. По-друге, бетулін інгібує абсорбцію холестерину в кишечнику. Клінічно доведено, що бетулін в дозі 10 мг / кг маси тіла, впливає на синтез і накопичення жиру в печінці, тим самим знижує можливість утворення жирового перераждения печінки.
Бетулін взаємодіє з білками крові, які пов'язують стерол-регулюючий елемент – SREBPs, який діє як підвищуючий фактор, знижуючи активність SREBPs і ,отже, рівень ліпідів. Дослідження показали, що бетулін зменшує рівень ліпідів у крові не менш ефективно, ніж препарати групи статинів, в доповненні зменшує жир в клітинах печінки і жирових клітинах і підвищує чутливість клітин до інсуліну. У порівнянні з статинами, бетулін не проявляє ніяких побічних ефектів, він працює в якості ефективного гепатопротектора, тривале застосування його не викликає несприятливих змін в організмі.
Гепатопротективну дію (Скорочений переклад дослідження)
Гепатопротективну активність бетулина була вивчена з використанням його в якості нетоксичного речовини при лікуванні гострого гепатиту різної етіології, викликаного отруєнням парацетамолом, чотирихлористим вуглецем, етанолом. Механізми дії цих речовин дуже різні, але об'єднує їх те, що у всіх випадках пошкоджується клітини печінки і мембрани клітин печінки з виходом ферментів у кров (аналіз крові, який показує підвищений рівень АЅАТ, ALАT і ЛДГ). Експерименти показали, що вживання бетулина 0,0006 — 0,024 мг на кілограм ваги тіла призводить до менш вираженої інтоксикації. Клінічні спостереження і дослідження показали, що бетулін захищає мембрани клітини печінки від хімічного впливу. Використання бетулина 14 днів у дозі, еквівалентній 10 мг на кілограм ваги тіла, запобігає руйнуванню гепатоцитів, пригнічує запальну інфільтрацію, покращує відтік жовчі. Поліпшується функція печінки допомогою зростання активності citahroma P — 450, таким чином, печінка може нейтралізувати кон'юговані шкідливі речовини. Середні рівні ALАT після місяця використання бетулина знижується на 82%, рівень лужної фосфатази знижується на 69%, рівень тригліцеридів снихается на 62%.
Бетулін як натуральний не синтетичний охоронець печінки є ефективним засобом допомоги при гострому і хронічному гепатиті будь-якої етіології, у тому числі при вірусному гепатиті A, B, C, у тому числі, де захворювання являє собою желтучную форму. Це є ефективним засобом захисту печінки при ракових захворюваннях, коли застосовується хіміотерапія та променева терапія. Також у випадках печінкової жирової дистрофії, ураженнях печінки, що виникли після травми, опіку, операції з тривалою анестезією. Застосування бетулина при гепатиті і цирозі дозволяє досягти відновлення і реабілітації не завдаючи шкоди організму, навіть довго застосовуючи високі дози бетулина. Відзначено також і жовчогінну дію бетулина, ця речовина є відмінним профілактичним засобом проти запалення жовчного міхура, жовчнокам'яної хвороби, тому що воно діє безпосередньо на фактори, які викликають запалення і згущення жовчі.
Бетулін, покращуючи функції печінки, знижує рівень холестерину в крові, сприяє очищенню організму від продуктів обміну речовин.
Протизапальні та імуномодулюючі властивості.
Запалення є природним процесом самолікування будь-якого живого організму, у результаті якого захисні сили позбавляються від патогенних факторів. Якщо імунна система сильна, то гостре запалення і нетривалий. Якщо імунна система слабка, запалення виражено слабко, йде довгий — хронічний процес, який пов'язаний з серйозними змінами в організмі, викликаючи дистрофію, атрофію, фіброз і рак.
Бетулін значно стимулює фагоцитоз (процес, в якому специфічні лейкоцити ковтає і знищує бактерії, віруси і аномальні клітини), активує макрофаги та інші імунні клітини. Протизапальний ефект бетулина особливо виражений у відношенні ексудативний і проліферативної фази запалення.
Противірусна активність.
Вже в 1994 році було доведено, що бетулін сильно гальмує размножене вірусу СНІД та герпесу, але не було відомо, як це произходит. В наш час раскрит механізм дії бетулина — він блокує зв'язування вірусу з клітинною мембраною, а також пригнічує розмноження вірусів. Було виявлено, що бетулін посилює синтез інтерферону. Противірусна активність бетулина продемонстрована проти вірусу грипу, вірусу простого герпесу, гепатиту С, вірусу імунодефіциту людини, аденовірусу, ротовируса. Противірусна активність пов'язана з стимулюючим впливом бетулина на виробництво інтерферону і на імуномодулюючу діяльність. Бетулін блокує молекули рецепторів вірусу, при яких зазвичай прикріплюється протеїнази, щоб мати можливість увійти в людську клітину, в результаті чого вірус втрачає здатність інфікувати клітини. Крім іншого бетулін гальмує реплікацію вірусу в пізній фазі, можливо, освіта капсида, яке є внутрішньою віссю вірусу, на якій формується геном вірусу — дві молекули РНК. Дефект капсиди спричиняє внутрішню деформацію, вірус не здатний дозріти до такої міри, щоб міг ділитися і втрачають свою вірулентність. Таким чином бетулін перешкоджає поширенню вірусу в організмі.
Перевагою бетулина порівняно з іншими противірусними препаратами, є те, що він не токсичний, не має побічних ефектів, він одночасно надає віруцидну та імуномодулюючу дію, може бути використаний протягом тривалого часу, це засіб може бути менш дорогим у порівнянні з використаними препаратами інтерферону, які до того ж мають настільки виражені побічні реакції, що іноді доводиться припинити лікування.
Протипухлинна активність.
Бетулін є ефективним засобом у комплексному лікуванні онкологічних хворих. Як вже згадувалося раніше, бетулін стимулює здатність лейкоцитів продукувати інтерферони, таким чином зміцнюючи імунну захист, яка допомагає запобігти метастазування. Пухлинні клітини здатні рости в умовах дефіциту кисню, вони переоборудовают енергетичний метаболізм таким чином, що, порівняно з нормальними клітинами, споживають у 20 разів більше поживних речовин. У мембрані пухлинних клітин набагато більше ліпідних каналів, через які входять живильні речовини, ці канали по суті, «дірки». Оскільки молекула бетулина по суті тритерпеноидный спирт, вона зв'язується в мембрані пухлинних клітин з ліпідами, що робить клітинні мембрани більш щільними, частково блокуючи подачу поживних речовин в пухлинні клітини. На здорові клітини бетулін не надає такого роду змін, тому що мембрана здорової клітини стійка. По-друге, використання бетулина одночасно з хіміотерапією та променевою терапією мінімізує токсичну дію на здорові клітини, особливо захищаючи печінка оскільки бетулін діє як гепатопротектор і антиоксидант.
Антиоксидантна активність.
Патологічні процеси в організмі часто починається з повраждения мембран клітинної стінки і клітинних органел (митохондриев, лізосом, ядра). Клітинна мембрана складається з фосфоліпідів, що містять поліненасичені жирні кислоти. При нормальному обміні речовин в клітинах утворюється атомарний кисень (по суті, вільний радикал), каторий необхадим у процесі утворення енергії тепла і руху. Залишки вільних радикалів нейтралізує антиоксидантна система організму – вітаміни, поліфеноли: флавін і флавоноїди і тритерпени містять речовини, в оснавном людина отримує з їжею. Різні зовнішні і внутрішні фактори (хімічні речовини, побутова хімія, ліки, електромагнітне випромінювання, не якісна їжа тощо) призводить до того, що вільного кисню в організмі утворюється більше, ніж антиоксидантна система здатна нейтралізувати, в цьому випадку мембранні фосфоліпіди піддаються перекислому окислення, цей процес викликає зміни в клітинах і може стати пичиной клітинної проліферації. Структурний гідроксил бетулина З-28-ВІН зв'язується з атомарним киснем і стримує перекисне окислення ліпідів, захищаючи клітини від глибокого пошкодження.
Перспектва использования бетулин содержащих пищевых добавок.
Людям среднего и пожилого возраста бетулин особенно необходим для восстановления и поддержания здоровья. Обычно пожилые люди имеют целый «букет» болезней: часто желудочно — кишечные заболевания, ожирение, атеросклероз, болезни печени, желчные камни и камни в почках, болезни суставов. Применение бетулин содержащих пищевых добавок в этих случаях может значительно улучшить ситуацию, даже полностью предотвратить болезнь. В какой-то степени, бетулин можно назвать панацеей.
Є деякі цікаві спостереження, що додавання бетулина в продукти, які є швидкопсувними — молоко, м'ясо, майонез, рослинна олія, у кілька разів збільшується термін зберігання, так як бетулін консервує ці продукти, захищаючи їх від окислення.
Бетулін у світі дуже популярний в косметичній промисловості. Існують косметичні композиції для запобігання старіння шкіри, профілактики целюліту, креми для захисту від ультрафіолетового випромінювання. Крем для шкіри з бетуліном стимулює синтез колагену під шкірою. Бетулін покращує структуру і блиск волосся, сприяє росту волосся.
Наш фітоцентр представляє справжній бетулін як у вигляді екстракту: https://youlife.com.ua/p632802152-betulin-silnoe-protivovirusnoe.html
так і в капсулах: https://youlife.com.ua/p1004682027-betulin-protivorakovaya-terapiya.html