Запаморочення
Регулярне запаморочення є ознакою фізіологічних порушень. Повторювані запаморочення можуть бути викликані хворобою Вертиго. Вона може проявлятися при різких перепадах тиску або швидкому підйомі з положення сидячи або лежачи.
Запаморочення може супроводжувати і інші захворювання і порушення:
- травми голови або хребта;
- лабиринтиты (запалення внутрішнього вуха) і травми лабіринту (відділ внутрішнього вуха);
- отит, викликаний інфекцією. Шум у вухах і запаморочення при отиті розвиваються на тлі падіння слуху.
Часто до запаморочення призводить порушення кровопостачання вуха і відділів головного мозку, що відповідають за орієнтацію тіла в просторі, в результаті перенапруження м'язів шиї.
Рекомендовані препарати ТФ:
Дитарекс – знімає спазм судин
Отофит - покращує стан слухової функції, значно зменшує такі прояви, як шум у вухах, зниження пам'яті та ін. при різних порушеннях мозкового кровообігу (склероз судин головного мозку, гіпертонія).
Мнемонорм - способствует улучшению памяти и ускорению психических реакций. Улучшает окислительно-восстановительные и энергетические процессы в клетках и тканях мозга. Положительно воздействует на состояние Вашей памяти и, в целом, на активность мозга.
Гворгин - нормализует уровень холестерина в крови. Укрепляет и повышает эластичность стенок кровеносных сосудов. Уменьшает отложения липидов и кальция на стенках сосудов. Снижает уровень холестерина в крови.
Схема приема:
Дитарекс: 1 – утром, 1 – днем, 1 – вечером (2 упаковки на курс)
Отофит: 2 – утром, 2 – днем, 2 – вечером (2 упаковки на курс)
Мнемонорм: 2 – вранці, 2 – вдень, 2 – ввечері (2 упаковки на курс)
Гворгин: 2 – вранці, 2 – вдень, 2 – ввечері (2 упаковки на курс)
Вартість курсу - 2800 грн