Як подолати вірус: профілактика, реабілітація.

У період хвороби на допомогу прийдуть натуральні противірусні, антимікробні препарати.
Вони досить сильні, щоб перемогти вірус і натуральні - тому не дають додаткове хімічне навантаження на організм.
Особливістю прийому препаратів під час хвороби є дозування: на упаковці обумовлено профілактичне дозування з лікувальною метою, необхідно подвоювати кратність прийому та дозування. Якщо ви поєднуєте Тз тим лікуванням, що призначив лікар дозування, можна залишити профілактичну.
У боротьбі з інфекцією добре себе зарекомендували такі препарати як:
-
бетулін, береза;
-
кордіцепс; комплекси грибів;
-
ісланських мох;
-
прополіс
-
чорний горіх;
-
полин, оман,
-
секрет бобра
-
антипаразитарні комплекси
-
лімфосани
Також у період хвороби необхідно приймати препарати для підтримки проблемного органу чи системи, щоб не допустити ускладнення.
Пити більше води, краще очищеної і теплої (температури тіла).
Тому на період реабілітації необхідно приймати так само:
В організмі все одно є "залишки" вірусу і якраз натуральні препарати можуть бути в даній ситуації вкрай необхідними, оскільки їх можна приймати тривалий час, без навантаження на печінку та інші органи.
-
Препарати на підтримку проблемного органу.
Вірус найбільше дає навантаження на ті органи та системи, які й до хвороби були у вас у зоні ризику.
-
Омега – кислоти, муміє, кам'яне масло, амінокислоти.
Добре себе зарекомендував препарат секрет бобра з пергою та з продуктами бджільництва
ІНШИМ ТРЕБА ПРОТРИМАТИСЯ І НЕ ЗАХВОРІТИ!!!
1. Приймаємо продукцію, що містить те, з чого будується імунна система.
А будується вона з білка, мінералів та вітамінів! І перш, ніж стібати імунну систему імуномодуляторами, дайте їй живлення, цеглу, з яких вона і зробить вам імунний захист.
– Білок
міститься в аміно-комплексах, коктейлях з протеїнами, амінокислотних напоях, спіруліні, хлореллі.
- Жиророзчинні вітаміни А, Е, Д. Омега - кислоти.
Слід зазначити, що вітаміни А, Е, Д необхідні також синтезу сурфактанта — речовини, завдяки якому легені не спадаються. Це може відіграти вирішальну роль у пневмонії!
- Вітамін С
– Мікроелементи, необхідні імунної системи – це цинк та селен.
Як усе це поєднати, запитаєте ви? Найкраще з кожної групи по 1 продукту 2-3 рази на день. І це буде краще, ніж будь-які імуномодулятори!
Перепади погоди дають нам невелике першіння, покашлювання, легкий нежить. Рекомендуємо не запускати катаральні симптоми в цей період та приймати натуральні препарати при застуді
3. Людям віковим, із групи ризику по серцево-судинній системі, у цей період дуже важливий прийом продукції, що зміцнює судинну стінку.
- П'ємо більше води! Чистою, талою, фільтрованою, структурованою. Будь-який! Пам'ятаємо, що густа кров – не лише небезпека тромбів, артрозу, а й причина лімфостазу, а застій лімфи призводить до накопичення токсинів.
– Зарядка на витяжку спини, будь-яка дихальна зарядка, масаж спини, ніг для покращення лімфодренажу з маззю для вен, універсальною маззю, спеціальними бальзамами для масажу. Мазь універсальну добре використовувати для точкового масажу обличчя по дренажних лініях: область гайморових пазух, нижню щелепу, область лобових пазух з інтенсивністю 150 разів на хвилину. При цьому дихайте інтенсивно носом, як їжачок. Ефект приголомшливий як для профілактики нежиті, синуситу, так і для їх лікування.
Будьте здорові. Бережіть себе та близьких!