Витафлор, властивості компонентів

ВЛАСТИВОСТІ КОМПОНЕНТІВ
Вітамін Е (токоферолу ацетат) — необхідний для регенерації тканин, профілактики мастопатії та передменструального синдрому. Забезпечує нормальну згортання крові і загоєння ран; сприяє попередженню катаракти; знімає судоми ніг; зміцнює стінки вен і капілярів; запобігає анемії. В якості антиоксиданту захищає клітини від ушкодження, сповільнюючи окислення ліпідів і формування вільних радикалів, сприяє засвоєнню вітаміну А, уповільнює старіння, запобігає появі старечої пігментації, бере участь у формуванні колагену, еластину, синтезі статевих гормонів у розвитку плаценти.
Вітамін В1 (тіаміну гідрохлорид) — регулює роботу нервової системи, органів травлення, нормалізує вуглеводний обмін.
Вітамін В2 (рибофлавіну гідрохлорид) — бере участь у синтезі гемоглобіну, регулює жировий і білковий обмін, зберігає здорову шкіру, захищає сітківку. Необхідний для збереження в організмі вітаміну В6 і заліза.
Вітамін В3 (ніацин) — існує у вигляді нікотинової кислоти і нікотинаміду, входить до складу ферментів, відіграє величезну роль в окислювально-відновних процесах у клітинах. Потрібен для здоров'я нервової системи та шкіри, синтезу статевих гормонів. Допомагає підтримувати нормальний кровообіг, розширює капіляри, сприяє видаленню з крові холестерину.
Вітамін В5 (кальцію пантотенат, пантотенова кислота) — бере участь у вуглеводному і жировому обміні, підвищує стійкість організму до фізичних і розумових навантажень, стресів, грає важливу роль в регуляції імунітету, попереджає розвиток алергії.
Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) — необхідний для нормальної роботи нервової і серцево-судинної системи, активно бере участь в обміні амінокислот, стимулює утворення еритроцитів, покращує стан зубів, ясен.
Вітамін В12 (цианкоболамин) — бере участь у синтезі нуклеїнових кислот і холіну, стимулює зростання, нормальне кровотворення і дозрівання еритроцитів, нормалізує функції печінки і стан нервової системи, зменшує відкладення жиру у внутрішніх органах.
Вітамін В9 (фолієва кислота) — стимулює кровотворення, покращує роботу кишечника, відіграє основну роль у процесах росту і розмноження кліток.
Біотин (вітамін Н) — сприяє засвоєнню глюкози клітинами нервової системи, містить сірку і доставляє її волоссю, нігтям і шкірі. Сірка бере участь у синтезі білка - колагену, що визначає структуру шкіри; має здатність захищати шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища, уповільнює процеси старіння.
Мінеральний премікс:
Цинк бере участь в процесі кровотворення, в діяльності ендокринної системи. Дефіцит цинку позначається на статевій функції, синтезі гормонів, порушення клітинного імунітету та загоєнні ран; сприяє росту і розвитку дитячого організму, посилює розумову діяльність, служить профілактикою короткозорості, запобігає розвиток старечого недоумства.
Мідь — бере участь у синтезі гемоглобіну, впливає на функції залоз внутрішньої секреції, необхідна для засвоєння та утилізації заліза, бере участь у формуванні і зміцненні кісток, передачу нервових імпульсів. Дефіцит цього мінералу може викликати у дівчат затримку статевого дозрівання, а у жінок – безпліддя і зниження статевого потягу. Оскільки мідь зміцнює колаген і еластин, то її вживання допомагає довше зберігати тонус і молодість шкіри. Дефіцит міді призводить до порушення діяльності головного мозку, підвищення рівня холестерину, послаблення імунної системи.
Йод — необхідний для правильної роботи щитовидної залози, для формування і розвитку дитячого організму. При його відсутності зазначається хронічна втома, збільшення щитовидної залози, уповільнення обміну речовин, збільшення у вазі, ослаблення розумової діяльності, затримка рідини в організмі, безпліддя, запори, ламкі нігті, сухе волосся, високий рівень холестерину в крові.
Залізо є важливим компонентом гемоглобіну, при його дефіциті виникає залізодефіцитна анемія, спостерігається блідість шкірних покривів, ін'єкція судин склер, дисфагія; пошкоджуються слизові оболонки порожнини рота і шлунка, стоншуються і нігті деформуються. Дефіцит заліза у дітей може уповільнювати їх розумовий і фізичний розвиток.
Марганець — життєво необхідний для нормального розвитку скелета людини, сприяє засвоєнню вітаміну В1 (тіаміну), а також заліза і міді, тому побічно бере участь в процесі кровотворення. Марганець бере участь в утворенні тироксину і необхідний для нормального травлення, чинить антиоксидантну дію: регулює рівень глюкози в крові, відновлює структуру деяких тканин, сприяє дозрівання статевих клітин.
Селен — предотвращает ослабление сердечной мышцы, выполняет роль антиоксиданта: помогает витаминам Е и С защищать организм от онкозаболеваний, а наши ткани – от возрастного разрушения под действием свободных радикалов. Участвует в процессах воспроизводства, развития и старения человека, влияет на продолжительность его жизни. В комбинации с витаминами Е и А защищает организм человека от радиоактивного облучения. Стимулирует образование антител и этим повышает защиту от простудных и инфекционных заболеваний; бере участь у виробленні еритроцитів, сприяє підтримці та продовження сексуальної активності.